Radiolog

 

Pracownia USG we Wrocławiu


lek. Marcin Inglot
lek. Małgorzata Milnerowicz


Konsultacje: czwartek od 7.30.
Zapisy w rejestracji lub 71 349 27 21 od 8:00 do 18:00.

 

Badania w Centrum Zdrowia Ogrodowa

Nasz lekarz specjalizuje się w wykonywaniu badań narządów wewnętrznych człowieka, wykonywanych przy pomocy promieniowania rentgenowskiego, ultradźwięków oraz pola magnetycznego. Po wykonaniu badania radiolog sporządza dokładny opis zdjęcia wraz z diagnozą. Obrazowanie radiologiczne to współcześnie bardzo przydatna w wykrywaniu chorób metoda, pozwalająca określić stan choroby od rozpoznania. W ofercie pracowni USG we Wrocławiu przy Centrum Zdrowia Ogrodowa znajdą Państwo pełen zakres badań:

  • tarczycy, 
  • węzłów chłonnych,
  • prostaty, 
  • układu moczowo-płciowego,
  • jamy brzusznej,
  • stawów.

Badania bez obaw

Badanie USG jest całkowicie bezbolesne, bezinwazyjne, łatwe do przeprowadzenia i bezpieczne dla pacjenta. Po nałożeniu na badaną część ciała specjalnego żelu lekarz za pomocą głowicy ogląda na monitorze kształt, rozmiar, strukturę, unaczynienie i położenie względem siebie badanych narządów. Na podstawie tych informacji ocenia charakter zmiany: zapalnej, zanikowej, zwyrodnieniowej lub nowotworowej i stawia diagnozę. Badanie USG we Wrocławiu wykonywane jest nowoczesnym sprzętem przez doświadczonego i kompetentnego specjalistę – radiologa, posiadającego dużą wiedzę z zakresu ultrasonografii. Pracownia znajduje się w budynku Centrum Zdrowia Ogrodowa we Wrocławiu, w sąsiedztwie poradni specjalistycznych.
 

Wysokiej jakości sprzęt

Badanie USG wykonywane jest nowoczesnym sprzętem przez doświadczonego i kompetentnego specjalistę – radiologa, posiadającego dużą wiedzę z zakresu ultrasonografii. Wysokiej jakości sprzęt umożliwia postawienie precyzyjnej diagnozy, która jest kluczowa, by dalsze leczenie było skuteczne.

Pracownia znajduje się w budynku Centrum Zdrowia Ogrodowa, w sąsiedztwie poradni specjalistycznych.
Zapraszamy do pracowni USG we Wrocławiu, nasz doświadczony lekarz wykona dla Państwa potrzebne badania.

Jak przygotować się do USG

Centrum Zdrowia Ogrodowa © 2020 | All Rights Reserved