O Centrum

CENTRUM ZDROWIA OGRODOWA zostało otwarte 15 listopada 2010 roku we Wrocławiu - Leśnicy w nowym budynku przy ulicy Eluarda 7.

Właścicielem ośrodka jest spółka jawna "Ogrodowa", która od 2000 roku prowadzi renomowaną aptekę. Otwarcie przychodni jest kontynuacją aktywności naszej firmy w dziedzinie promocji zdrowia w Leśnicy.

Budynek CENTRUM został zaprojektowany i wykonany tak, aby ułatwić pacjentom dostęp do lekarzy rodzinnych i specjalistów. Przed budynkiem znajduje się podjazd, a w budynku można skorzystać z windy. Szerokie i komfortowe schody pozwalają na swobodną komunikację między piętrami. Przy praktykach lekarzy rodzinnych znajdują się pokoje dla matek z dziećmi z podstawowymi udogodnieniami i zestawem zabawek. Przy Centrum Zdrowia Ogrodowa znajduje się parking przeznaczony dla pacjentów i klientów Centrum.

Ważnym wydarzeniem w działalności było „NOWE OTWARCIE” mające miejsce 16 kwietnia 2016 roku i będące zwieńczeniem rozbudowy budynku. Od tej pory centrum dzieli się na dwie części: A oraz B.

Na parterze znajduje się REJESTRACJA oraz APTEKA OGRODOWA.
Ponadto mogą tutaj Państwo skorzystać ze STOMATOLOGII I ORTODONCJI wraz ze stomatologicznym RTG.
Na pierwszym piętrze budynku A zapraszamy do praktyk LEKARZY RODZINNYCH oraz LABORATORIUM AMED.
Na drugim piętrze pacjenci mogą skorzystać z usług lekarzy SPECJALISTÓW: ALERGOLOGA, CHIRURGA NACZYNIOWEGO, DERMATOLOGA, ENDOKRYNOLOGA, KARDIOLOGA, LARYNGOLOGA, NEFROLOGA, ORTOPEDY, PSYCHIATRY, RADIOLOGA oraz konsultacji PSYCHOTERAPEUTKI i LOGOPEDY. Działalność prowadzi również CENTRUM REHABILITACJI BODY BALANCE, które prowadzi również PORADNIĘ LECZENIA BÓLU ORAZ CENTRUM DIETETYCZNE.

W budynku B również znajdują się praktyki LEKARZY RODZINNYCH oraz gabinety SPECJALISTÓW, takich jak GINEKOLOG, OKULISTA oraz UROLOG.

 
MISJĄ CENTRUM JEST PROWADZENIE, INICJOWANIE I WSPIERANIE DZIAŁAŃ NA RZECZ POPRAWY ZDROWIA MIESZKAŃCÓW LEŚNICY I OKOLIC.

 

 

Centrum Zdrowia Ogrodowa © 2022 | All Rights Reserved