Uwaga!!!

Szczepienia p/COVID-19

Od 15.01 można zgłaszać chęć zaszczepienia się p/COVID-19 przez formularz online. W momencie dostępności szczepień dla Państwa grupy - otrzymają Państwo wiadomość.

1. Wypełnienie formularza https://szczepimysie.pacjent.gov.pl. W przypadku otrzymania podejrzanych wiadomości - należy zgłaszać je przez https://incydent.cert.pl.
2. Potwierdzenie wiadomości przesłanej na skrzynkę e-mail (kliknięcie w link). Zwrotne maile przychodzą do 24 h. Termin potwierdzenia zgłoszenia nie ma wpływu na kolejność otrzymania e-skierowania. Prosimy nie ponawiać zgłoszeń.
3. W momencie rozpoczęcia rejestracji na szczepienie Państwa grupy - otrzymają Państwo wiadomość o wystawionym e-skierowaniu.
4. Rejestracja na konkretny termin - http://gov.pl/szczepimysie/rejestracja.

Zgłoszenie chęci zaszczepienia się nie jest rejestracją na szczepienie. Rejestracji dokonać będzie można w momencie rozpoczęcia rejestracji Państwa grupy i otrzymania e-skierowania.

Rejestracja na szczepienie (po rozpoczęciu zapisów dla Państwa grupy):

1. Rejestracja (prosimy o przygotowanie nr PESEL oraz numeru telefonu).
2. W dniu szczepienia pacjent zgłasza się do punktu szczepień wraz z dowodem osobistym oraz wypełnionym kwestionariuszem wstępnej kwalifikacji (załącznik, wydruk dostępny również w rejestracji).
3. W przypadku chęci odwołania szczepienia - prosimy o odwołanie w rejestracji lub pod numerem infolinii 898.
4. Na wizytę pacjent powinien zgłosić się 5 minut wcześniej.
5. Po wizycie ze szczepieniem pacjent powinien pozostać na terenie poradni (w wyznaczonym miejscu) przez 15 minut.

 


 

 

Centrum Zdrowia Ogrodowa © 2021 | All Rights Reserved