Laryngolog

 

Specjalistyczna Poradnia Laryngologiczna Wrocław


lek. Jacek Birecki

Konsultacje termin: piątek od 17.30.
Zapisy w rejestracji lub telefonicznie 71 349 27 21 od 8:00 do 18:00.

 

 

Gabinet w Centrum Zdrowia Ogrodowa

Laryngolog zajmuje się badaniem i leczeniem chorób nosa, gardła, krtani, narządu słuchu. Lekarz specjalizuje się więc w leczeniu narządów w obrębie głowy i szyi. Inna nazwa tego specjalisty to otolaryngolog. Wrocław to miasto, gdzie znajduje się nasze Centrum Zdrowia Ogrodowa. Posiadamy specjalistów wielu dziedzin medycyny, a w tym doświadczonego laryngologa. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób uszu, nosa, gardła, krtani i nosogardła, a także przerostu trzeciego migdałka. Zajmujemy się leczeniem chorób górnych dróg oddechowych zarówno u dzieci, jak i dorosłych pacjentów. Zakres naszych usług obejmuje również udrażnianie nosa.

Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób:

  • uszu,
  • nosa,
  • gardła,
  • krtani i nosogardła,
  • zatok,
  • migdałków.

W Centrum Zdrowia Ogrodowa leczymy między innymi, takie dolegliwości jak: zakażenia nosa i zatok przynosowych, ucha, ślinianek oraz jamy ustnej, górnych dróg oddechowych: gardła, tchawicy oraz krtani, zawroty głowy i zaburzenia równowagi, przerost III-go migdałka, szumy uszne, niedosłuch, niedrożność nosa. Lekarz podczas wizyty może zbadać pacjenta pod względem uciążliwych polipów w nosie i zaproponować leczenie. Udzielamy również pomocy osobom zmagającym się z chrapaniem i bezdechem sennym. W gabinecie przeprowadzane są drobne zabiegi laryngologiczne, jak również pobierane wymazy, niezbędne przy prawidłowej diagnostyce. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie!

W celu prawidłowej i szybkiej reakcji wykonujemy również badania laboratoryjne.

Aby ułatwić pacjentom korzystanie z usług przychodni, udostępniamy parking, podjazd dla niepełnosprawnych oraz windę. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i nowoczesnym sprzętem. Nasz otolaryngolog we Wrocławiu gwarantuje specjalistyczną opiekę pacjentom w Centrum Zdrowia Ogrodowa. Umów  się na wizytę bezpośrednio w rejestracji lub telefonicznie. Zapraszamy!

Centrum Zdrowia Ogrodowa © 2022 | All Rights Reserved