Kariera

Centrum Zdrowia Ogrodowa, mieszczące się przy ul. Eluarda 7, poszukuje osoby na następujące stanowiska:

LEKARZ OKULISTA / KARDIOLOG / ORTOPEDA / NEUROLOG

Wymagania:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • wiedza i umiejętność praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych
  • empatia
  • znajomość obsługi komputera
  • dbałość o wysokie standardy medyczne
Zapewniamy:
  • pracę w miłej atmosferze
  • elastyczny grafik dopasowany do dyspozycyjności
  • przejrzyste warunki finansowe
  • pracę w wykwalifikowanym zespole zapewniającym wsparcie

REJESTRATOR MEDYCZNY - POMOC (na 2 dni w tygodniu lub soboty)

Opis stanowiska:
  • osobista i telefoniczna obsługa pacjenta
  • umawianie terminów świadczeń medycznych
  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • wystawianie faktur
  • obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • doskonała organizacja pracy
  • dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentem
  • cierpliwość
  • zaangażowanie oraz inicjatywa w wykonywanie powierzonych zadań
  • znajomość j. angielskiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będą dodatkowych atutem
Zapewniamy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przeszkolenie pracownika
  • możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia
Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu bądź na skrzynkę mailową rejestracja@ogrodowa.wroclaw.pl.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133/97). W myśl Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że dane przetwarzane będą w uzasadnionych celach, niezbędnych do celów rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą, dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie danych, ma prawo dostępu do przekazanych danych, sprostowania ich, usunięcia, a także może wystąpić z wnioskiem o ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienie. Administratorem oraz podmiotem przetwarzającym jest firma Centrum Zdrowia Ogrodowa Grzegorz Niemiec Ogrodowa.Wroc.Pl.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.