Kardiolog

Centrum Zdrowia Ogrodowa - Wrocławdr n. med. Barbara Brzezińska

Konsultacje: terminy dostępne w rejestracji.
Zapisy w rejestracji lub 71 349 27 21 od 8:00 do 18:00.

Holter EKG - Leczenie chorób serca

Centrum Zdrowia Ogrodowa to kompleksowo przygotowane miejsce dla każdego pacjenta z problemami serca. Nasz kardiolog świadczy usługi z zakresu diagnostyki i leczenia chorób serca oraz układu sercowo-naczyniowego, a także konsultacji dla pacjentów po badaniach. Oprócz konsultacji, każdemu pacjentowi wykonujemy USG serca z opisem.

Specjalizujemy się w leczeniu nadciśnienia tętniczego, zaburzeń rytmu serca, choroby wieńcowej, a także zaburzeń lipidowych. Dzięki nowocześnie wyposażonym gabinetom poradni możemy zaoferować naszym pacjentom kompleksowe badania diagnostyczne oraz profesjonalną opiekę oferowaną za pośrednictwem poradni kardiologicznej we Wrocławiu. Zadbaj o swoje zdrowie, pamiętaj o regularnym badaniu serca.

Badania wykonywane w poradni:

  • 24 godzinne monitorowanie Holter EKG,
  • USG serca z obrazowaniem kolorowym dopplerem,
  • badania laboratoryjne.

Monitorowanie serca

W oparciu o wyniki badań przygotowujemy pacjentom zalecenia, które pomogą zapobiec rozwojowi choroby. Nasz lekarz kardiolog zadba o indywidualnie dobrane leczenie farmakologiczne. Jako jedna z niewielu poradni we Wrocławiu oferujemy 24 godzinne monitorowanie pracy serca aparatem Holter, dzięki czemu jesteśmy w stanie jeszcze precyzyjniej zdiagnozować przyczyny dolegliwości sercowo-naczyniowych. Aparat śledzi pracę serca pacjenta w ciągu całej doby, także podczas wysiłku i snu, pozwalając nam wykryć zaburzenia, których nie bylibyśmy w stanie zdiagnozować przy pomocy innych metod. Badanie to nie wiąże się z żadnymi nieprzyjemnymi odczuciami u pacjenta, musi on jedynie nosić przypięty do paska urządzenie i podpięte do klatki piersiowej elektrody. Badanie jest w pełni bezbolesne i nieinwazyjne. Holter we Wrocławiu w naszym gabinecie to badanie, które pomoże każdemu pacjentowi w postawieniu precyzyjnej diagnozy.

Aby ułatwić naszym pacjentom wizytę dysponujemy parkingiem, podjazdem dla niepełnosprawnych, a także windą. Szukasz dobrego kardiologa we Wrocławiu, zapraszamy do Centrum Zdrowia Ogrodowa.

Centrum Zdrowia Ogrodowa © 2016 | All Rights Reserved