Ginekolog Wrocław

lek. Agnieszka Zabielska


Konsultacje: wtorki od 16:00 do 19:00.
Zapisy w rejestracji lub 71 349 27 21 od 8:00 do 18:00.

Specjalista ginekologii i położnictwa. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, I i II stopień specjalizacji zdany z wynikiem bardzo dobrym. Wygrany konkurs na nadspecjalizację z onkologii klinicznej (z przyczyn rodzinnych szkolenie nie jest w tym momencie realizowane).  Bieżący udział w najciekawszych sympozjach, nowatorskich kursach i szkoleniach. 
Doświadczenie zawodowe i kliniczne:

  • Corfamed - nieprzerwanie od 200 roku
  • dyżury oraz przepracowane ponad 10 lat w wolontariacie na oddziale ginekologiczno-położniczym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego 
  • staże kierunkowe i specjalizacyjne odbyte we wrocławskich oddziałach klinicznych i szpitalach oraz we Flensburgu (Niemcy)

Zapraszamy do skorzystania z usług ginekologa z Centrum Zdrowia Ogrodowa przy ul. Eluarda 7, 504-019 Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem żeńskiego układu płciowego. Oprócz porad przeprowadzamy również badania USG oraz szereg innych specjalistycznych badań ginekologicznych. Prowadzimy specjalistyczną i przyjazną każdemu pacjentowi poradnię ginekologiczną zajmującą się leczeniem problemów z układem rozrodczym u kobiet.

Nie czekaj, umów wizytę do ginekologa już dziś. Zadzwoń do nas i sprawdź dostępność naszych lekarzy i najbliższy wolny termin.

Centrum Zdrowia Ogrodowa © 2020 | All Rights Reserved