Ginekolog

dr n. med. Robert Ziółkowski


Konsultacje: terminy dostępne w rejestracji.
Zapisy w rejestracji lub 71 349 27 21 od 8:00 do 18:00.

Poradnia specjalistyczna Wrocław

Ginekologia to dziedzina medyczna zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób żeńskiego układu rozrodczego.
Specjalista z naszego Centrum Zdrowia Ogrodowa we Wrocławiu oferuje kompleksową opiekę medyczną dla kobiet w każdym wieku. Dbamy o to, aby nasze pacjentki czuły się komfortowo i bezpiecznie w trakcie wykonywanych badań. Zapewniamy profesjonalną diagnostykę i leczenie chorób kobiecych. Nie unikaj wizyty u ginekologa, nie ma się czego wstydzić. W naszej klinice każda pacjentka zostanie profesjonalnie przyjęta. Dołącz do grona zadowolonych Klientek.

Przebieg wizyty

Podczas standardowej wizyty ginekolog we wrocławskiej przychodni Centrum Zdrowia Ogrodowa przeprowadza wywiad z pacjentką, a kolejno badanie palpacyjne układu rodnego oraz piersi. Kolejno pobiera wymaz wydzieliny pochwowej do oceny mikroskopowej oraz wykonuje badanie przezpochwowe. Następnie analizuje, omawia wyniki i wypisuje ewentualne recepty lub skierowania na specjalistyczne badania ginekologiczne.
Dbamy o komfort naszych pacjentek, dlatego gabinety w Ogrodowej są przytulnie urządzone i wyposażone w nowoczesny sprzęt.

Zakres usług ginekologicznych

Diagnostyka i leczenie chorób narządu rodnego

Specjalizujemy się w leczeniu różnych zmian narządów rodnych tj. nadżerka szyjki macicy, kłykciny kończyste, mięśniaki macicy, endometrioza, zapalenie przydatków i inne.

Leczenie stanów zapalnych

Jeśli dokucza Ci ból podbrzusza, miednicy małej lub narządów płciowych, doskwiera świąd lub zauważyłaś nieprawidłowe upławy, nie bagatelizuj sprawy. Nasz ginekolog z Wrocławia służy pomocą w wielu dolegliwościach. Nieleczone stany zapalne narządów płciowych mogą się rozszerzyć na dalsze odcinki dróg rodnych, wpływają na płodność, mogą również przenieść się na otrzewną co jest stanem bezpośredniego zagrożenia życia.

Prowadzenie ciąży

Zatroszczymy się o fizyczne i psychiczne zdrowie przyszłej mamy, prawidłowy przebieg ciąży oraz monitorowanie rozwoju płodu.  Pomożemy Ci przejść przez ciąże tak, byś zachowała piękne wspomnienia z okresu oczekiwania na potomstwo. Przeprowadzamy badania prenatalne, które umożliwiają dokładne określenie stanu i rozwoju dziecka. Nasze pacjentki mogą liczyć na kompleksowe wsparcie lekarza.

Poradnictwo antykoncepcyjne

Nasz lekarz pomoże dobrać Ci metodę antykoncepcji, która będzie zgodna z Twoim organizmem. Przy wyborze antykoncepcji kierujemy się dobrem naszych pacjentek, proponujemy tylko bezpieczne metody. Oferujemy również zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych.

Hormonalna terapia zastępcza

Dobierzemy odpowiednie dawki hormonów: estrogenów i progesteronu kobietom wkraczającym w okres okołomenopauzalny, celem zmniejszenia objawów klimakterium. Pozwoli to uniknąć problemów z uderzeniami gorąca i poceniem się, drażliwością oraz dysfunkcją układu rodnego.

Profilaktyka nowotworowa

Na podstawie wykonanych badań takich jak cytologia, kolposkopia, markery nowotworowe stwierdzimy czy występują schorzenia nowotworowe. Specjalista zapewnia także ultrasonograficzną ocenę narządów rodnych i miednicy małej.

Wykonywane badania:

W zakres usług naszego gabinetu wchodzi: cytologia, cytologia cienkowarstwowa, mammografia (skierowanie), wymazy z szyjki macicy, kardiotokografia, badania prenatalne (test zintegrowany I-go trymestru, Nifty, Harmony, Niona), inne badania, które wykonuje ginekolog w Centrum Zdrowia Ogrodowa we Wrocławiu. Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty poradni, a także do umówienia się na konsultację z doświadczonym lekarzem.

Serdecznie zapraszamy do naszej przychodni.

Centrum Zdrowia Ogrodowa © 2021 | All Rights Reserved