Dermatolog

Poradnia Dermatologiczna we Wrocławiulek. Anna Czajkowska
lek. Anna Domagała


Konsultacje:
lek. Anna Czajkowska - co drugi czwartek od 15.00 do 18.00
lek. Anna Domagała - poniedziałki od 11.50 do 14.00

Zapisy w rejestracji lub 71 349 27 21 od 8:00 do 18:00.
 

SPECJALISTYCZNA PORADNIA

Zapraszamy do skorzystania z usług dermatologów z Centrum Zdrowia Ogrodowa przy ul. Eluarda 7, 504-019 Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów, paznokci, zmian skórnych i narośli. Prowadzimy specjalistyczną i przyjazną każdemu pacjentowi poradnię dermatologiczną zajmującą się wykrywaniem, ograniczaniem oraz leczeniem chorób skóry.

Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, promieniowanie słoneczne, wirusy, bakterie i inne choroby coraz częściej są przyczyną występowania zmian skórnych. Dermatolog po przeprowadzeniu wywiadu medycznego podczas konsultacji lekarskiej i obserwacji rozpozna przyczyny chorób, zleci badania i poprowadzi leczenie. Najczęstszymi przyczynami zmian skóry są choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze, znamiona, chłoniaki, fotodermatozy, nowotwory, gruźlica, alergie i inne.

Oferta - leczenie:

W celu rozpoznania powstałych zmian skórnych lekarz najczęściej wykonuje badania takie jak: dermatoskopia, trichoskopia, kapilaroskopia. Badania te są bezbolesne i bezinwazyjne. Nasza poradnia we Wrocławiu dysponuje nowoczesnymi dermatoskopami i elektroagulatorami oraz aparatem do wymrażania. Oferujemy leczenie dermatologiczne popularnych chorób skóry takich jak:

  • trądziku młodzieńczego,
  • trądziku różowatego,
  • łojotokowego zapalenia skóry,
  • schorzeń alergicznych,
  • schorzeń wirusowych (brodawek, mięczaków zakaźnych, nawrotowych opryszczek, półpaśca),
  • łuszczycy,
  • atopowego zapalenia skóry,
  • i innych.
Choroby skóry dotyczą wielu osób, często są to choroby zakaźne i uciążliwe. Szybkie zdiagnozowanie przez dermatologa umożliwia podjęcie odpowiednich działań we wczesnym stadium choroby i znaczne skrócenie okresu leczenia.

Wymrażanie

Oferujemy zabiegi z zakresu krioterapii, polegającej na miejscowym wymrożeniu tkanki za pomocą ciekłego azotu. Ta metoda leczenia zimnem znajduje zastosowanie w usuwaniu włókniaków, kurzajek, brodawek, odcisków, blizn oraz zmian trądzikowych. Wymrażanie we Wrocławiu w Centrum Zdrowia Ogrodowa to nie tylko widoczne efekty leczenia, ale także profesjonalna opieka nad pacjentami. Zmiany skórna bardzo często stają się przyczyną wstydu i ograniczeniu kontaktu z ludźmi. Wymrażanie tkanki skórnej to podstawowy zabieg, pozwalający szybko pozbyć się niechcianych defektów.

Peelingi

Nasi dermatolodzy wykonują zabiegi medycznymi peelingami chemicznymi, które pozwalają skutecznie minimalizować defekty związane ze starzeniem się skóry, występowaniem zmarszczek i zrogowaciałego naskórka, bliznami po trądziku oraz przebarwieniami. Peelingi dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta i wykonywane przez doświadczonych lekarzy.

Elektrokoagulacja

Dermatolog z Wrocławia wykonuje również zabiegi metodą elektro-koagulacyjną polegającą na ścięciu białka tkanek poprzez jego termiczne uszkodzenie, co pozwala leczyć włókniaki, kurzajki, brodawki, prosaki, torbiele oraz rozszerzone naczynia krwionośne. Jest to alternatywna metoda do wymrażania.Wszystkim naszym pacjentom oferujemy miłą i fachową obsługę oraz porady doświadczonego dermatologa jak i atrakcyjne ceny zabiegów wykonywanych sprzętem wysokiej jakości. Dlatego, jeśli szukasz specjalisty we Wrocławiu, odwiedź naszą poradnię.

Centrum Zdrowia Ogrodowa © 2016 | All Rights Reserved